Kremacja

Kremacja Staszów

Rodziny zainteresowane spopieleniem ciał zmarłych bliskich osób, przed pogrzebem mogą skorzystać z usług profesjonalnej kremacji zwłok w Staszowie, organizowanej przez nasz dom pogrzebowy. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym krematorium, w którym proces spopielania odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami. Nasi doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy zawsze z pełnym szacunkiem podchodzą do każdej zmarłej osoby.

Spopielanie ciał osób zmarłych jest coraz popularniejszym procesem. Nie tylko ogranicza to koszty pogrzebu, ale także ułatwia znalezienie miejsca dla Zmarłego na cmentarzach, o które obecnie coraz trudniej, szczególnie na terenie dużych metropolii.

Kremacja zwłok Staszów – ostatnie pożegnanie i uczestnictwo rodziny w spopieleniu

Zajmujemy się spopielaniem zarówno zwłok, jak i szczątków osób zmarłych. Dodatkowo oferujemy swoim Klientom możliwość pożegnania bliskiej osoby przed spopieleniem jej zwłok i uczestnictwo rodziny w procesie kremacji.

Dysponujemy salą pożegnań, w której można zorganizować również mszę świętą bądź dokonać innego obrządku religijnego, zgodnego z wyznaniem swoim i zmarłej osoby.

Sprzedaż eleganckich, wysokiej jakości urn

W swoim domu pogrzebowym prowadzimy również sprzedaż eleganckich urn w wielu różnych stylach, zawsze wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Staramy się zapewnić przystępny poziom cen, aby każdy z naszych Klientów mógł godnie pochować swoich najbliższych.